Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne webinarium: „Fundusze Europejskie na rzecz utrzymania aktywności zawodowej pracowników w wieku przedemerytalnym i emerytalnym w sektorze MSP”

Celem spotkania jest przedstawienie bezpłatnego wsparcia w ramach programu Systemic Age Management – innowacyjny, kompleksowy program przygotowujący kadrę zarządzającą przedsiębiorstwami z sektora MŚP do zarządzania wiekiem i różnorodnością w firmie.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców prowadzących mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z sektora przetwórstwa przemysłowego, handlu i usług, w tym:

Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Wykładowcy:  specjalista ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie oraz przedstawiciel projektu „Systemic Age Management”.

Webinarium odbędzie się we wtorek 27 września 2022r., w godzinach od 10:00 do 11:15 na platformie ZOOM.

Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu e-mail konin.fe@wielkopolskie.pl lub telefonicznie 63/240 85 35 oraz 601 346 807

Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają w odpowiedzi link do webinarium.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie
Zakładowa 4, 62-510 Konin
tel. 63 240 85 35, 63 249 31 02

e-mail: konin.fe@wielkopolskie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl
www.wrpo.wielkopolskie.pl

Załącznik:

Program

Skip to content