LIFE After Coal

Monika Bielakowska-KaszniaAnalityk danych / Koordynator projektu LIFE

Wieloletni pracownik Spółki Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie. W 2016 r.  kierownik i konsultant w ramach Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie. Od 2020 r. kierownik i specjalista ds. internacjonalizacji przedsiębiorstw w projekcie WRPO 1.4.2 „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii (WDE)”.  Od stycznia 2023 r.  analityk danych / koordynator projektu w projekcie LIFE AFTER COAL PL dotyczący wdrażania Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040. Posiada doświadczenie w zakresie usług informacyjnych, doradczych, szkoleniowych dla uczestników projektu, usług pożyczkowych. Uczestniczy w procesie sprawiedliwej transformacji regionu, posiada doświadczenie we współpracy z przedsiębiorcami.  Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i realizacji projektów unijnych.

Kontakt:
e-mail: monika.kasznia@arrkonin.org.pl
tel. 63 245 30 95 wew. 47
tel. 691 724 562
pokój: 330

Jakub JackowskiAnalityk danych / Koordynator projektu LIFE

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w samorządzie, m.in. w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Poznaniu oraz Departamencie Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, gdzie jako zastępca dyrektora odpowiadał za międzynarodową promocję gospodarczą oraz przygotowania do sprawiedliwej transformacji Wielkopolski Wschodniej. Współpracuje z wieloma organizacjami i instytucjami działając na rzecz rozwoju na poziomie lokalnym i regionalnym: Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej, Wielkopolską Akademią Nauki i Rozwoju, Związkiem Miast Polskich oraz Fundacją Miasto. W Spółce Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie koordynuje realizację projektu LIFE AFTER COAL PL.

Kontakt:
e-mail: jakub.jackowski@arrkonin.org.pl
tel. 63 245 30 95 wew. 47
tel. 601 762 018
pokój: 330

Emilia NachowiakKonsultant projektu LIFE

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży ochrona środowiska. Jako edukator ekologiczny w Wielkopolskim Centrum Recyklingu Sp. z o.o w Jarocinie odpowiedzialna była za szerzenie wiedzy ekologicznej i propagowanie proekologicznych zachowań.  Doświadczenie w pracy przy projektach unijnych i z przedsiębiorcami zdobyła pracując w Lokalnej Grupie Działania Gościnna Wielkopolska jako pracownik ds. animacji lokalnej i współpracy. Od sierpnia 2023 r.  jako konsultant   w projekcie LIFE AFTER COAL PL dotyczący wdrażania Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040 odpowiedzialna jest za prowadzenie konsultacji, szkoleń i świadczenie usług informacyjnych dla klientów indywidualnych oraz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu zachodzącego procesu transformacji gospodarczej w Wielkopolsce Wschodniej

Kontakt:
e-mail: emilia.nachowiak@arrkonin.org.pl
tel. 63 245 30 95 wew. 47
tel. 601 059 619
pokój: 330

Skip to content