Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie w ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network zaprasza na bezpłatny webinar  pt.  „Zatrudnianie cudzoziemców w praktyce-z uwzględnieniem zmian po nowelizacji przepisów w roku 2022 oraz przepisami dotyczącymi pobytu i pracy obywateli Ukrainy po 24 lutego 2022 r.”, które odbędzie się w dniu 26 kwietnia.

W trakcie  webinar’u,  postaramy się odpowiedzieć m.in. na poniższe zagadnienia:


-Procedury administracyjne

-Podstawy legalnej pracy

-Umowa o pracę i umowa zlecenie

-Zobowiązania podatkowe cudzoziemców:

-Ubezpieczenie społeczne cudzoziemców

Szczegółowy PROGRAM– POBIERZ

Data szkolenia on-line:

26/04/2022, godz. 09:00-14:00

Miejsce:

Szkolenie on-line, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Zgłoszenie się na szkolenie i wzięcie w nim udziału:

Dla osób, które się zgłoszą na szkolenie, organizator, dzień przed szkoleniem, wyśle kompletną informację z linkiem do spotkania na Zoom.

Zgłoszenie na szkolenie:

Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu proszę wysłać Formularz_zgłoszeniowy na adres agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl  

UWAGA! Prosimy o czytelne  podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Dla osób, które się zgłoszą zostanie przygotowany zdalny dostęp do odbycia szkolenia, a wszystkie informacje zostaną wysłane na podanego przez Państwa emaila.

Termin zgłaszania się mija w dniu 25.04.2022 o godz. 12.00.

Jeśli będą Państwo mieli dodatkowe pytania bądź problemy, z którymi  aktualnie boryka się Wasza firma, możecie skorzystać z  bezpłatnego – indywidualnego doradztwa dla firm.

Proponujemy Państwu skorzystanie z bezpłatnego doradztwa on-line z naszym ekspertem.

Doradztwo indywidualne on-line będzie dostępne dla firm w ustalonym uprzednio terminie – terminy i godziny uzgadniane będą indywidualnie z firmą.

Aby zapisać się na doradztwo wystarczy w formularzu zgłoszeniowym na szkolenie –  wstawić znak „X” w odpowiednim miejscu.

Warunkiem udziału w doradztwie, jest uczestnictwo w szkoleniu.

Udział w doradztwie jest nieobowiązkowy. Można brać udział tylko w szkoleniu.

Ekspert prowadzący szkolenie:

Łukasz Żak – prawnik, specjalista w obszarze prawa gospodarczego, prawa pracy, transgranicznego świadczenia usług oraz współpracy zagranicznej przedsiębiorstw. Od ponad 15 lat wspiera polskie firmy w działaniach na rynkach takich krajów jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Dania, Holandia, Szwecja, Norwegia, Irlandia, Wielka Brytania, Estonia, Finlandia, Czechy i Słowacja. Pomaga również firmom zagranicznym odnaleźć się na rynku polskim. W ramach swojej specjalizacji świadczy usługi doradcze oraz szkoleniowe. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami, jednostkami administracji publicznej oraz organizacjami otoczenia biznesu.

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych!

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu:

Agnieszka Dixa

📞+48 691-016-104

 📧 agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl

Skip to content