Miasto Konin zaprasza przedsiębiorców z naszego regionu, na bezpłatne spotkanie informacyjne z przedstawicielami Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tematem wiodącym będzie informacja o wsparciu, w postaci zwolnienia z podatku CIT dla osób prawnych/ PIT dla osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą w związku z nową inwestycją.

Podczas spotkania przedsiębiorcy pozyskają wiedzę na temat inwestycji, które kwalifikują się do objęcia pomocą publiczną oraz szczegółowych warunków, które należy spełnić by uzyskać wsparcie oferowane przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną.  

Spotkanie odbędzie się 20 marca 2024 r. o godzinie 10.00 w Urzędzie Miejskim w Koninie, plac Wolności 1, sala 101.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych tematem zwolnień z podatku CIT dla osób prawnych/ PIT dla osób fizycznych, w szczególności prowadzących działalność produkcyjną lub świadczących nowoczesne usługi dla biznesu (IT/BPO/SSC).

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są w Wydziale Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Koninie na adres izabela.wieczorek@konin.um.gov.pl lub telefonicznie pod numerem 63 240 12 34.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem:
https://gospodarka.konin.pl/spotkanie-konsultacyjne-Lodzkiej-Specjalnej-Strefy-Ekonomicznej.htmlx


Zachęcamy do udziału w spotkaniu.

Skip to content