Poznański Park Naukowo-Technologiczny w związku z realizacją projektu „LIFE AFTER COAL PL – WDRAŻANIE STRATEGII NA RZECZ NEUTRALNOŚCI KLIMATYCZNEJ WIELKOPOLSKA WSCHODNIA 2040”, serdecznie zaprasza przedsiębiorców z Wielkopolski Wschodniej na bezpłatne szkolenie nt. „Innowacyjnych modeli biznesowych”.

Kurs jest zaprojektowany w sposób, który dostarcza nie tylko wiedzę, ale także narzędzia konieczne do realizacji projektów. Uczestnicy nauczą się jak w sposób optymalny i zgodny z najlepszymi praktykami branżowymi urzeczywistniać projekty. Bezpłatne szkolenie pozwoli na zdobycie umiejętności, które pozwolą uczestnikom efektownie zaplanować, zaprojektować i przetestować szereg założeń danego przedsięwzięcia.

Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną w zakresie kreowania i testowania modelu biznesowego. Wykorzystane będzie narzędzie Business Model Canvas, a także przedstawione zostaną przykłady i dobre praktyki z zakresu modelowania biznesowego. Praca w grupie oraz wzajemna wymiana doświadczeń w trakcie szkolenia pozwoli na utrwalenie umiejętności oraz wiedzy dotyczącej modeli biznesowych .

Kto może uczestniczyć:

  • Przedsiębiorca z sektora MŚP (w tym pracownik firmy);
  • Osoby fizyczne poszukujące pracy lub planujące rozpocząć działalność gospodarczą;
  • Absolwenci wchodzący na rynek pracy.

Termin szkolenia: 09.11.2023r. (czwartek), godz. 10:00 – 15:15.

Miejsce szkolenia: Centrum Kształcenia w Koninie, ul. Zofii Urbanowskiej 9, 62-500 Konin.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

W razie jakichkolwiek pytań dot. szkolenia prosimy o kontakt z Panią Karoliną Halladin.
Telefon: 696 012 126
Adres e-mail
: life@ppnt.poznan.pl

Skip to content