Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym VI edycji naboru innowacyjnych projektów do Funduszu Kapitałowego PPNT, które odbędzie się w dniu 
6 marca 2024 (środa) w godz. 9:45-13:00 w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Rubież 46, bud. H, sala 154)

Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły związane z naborem innowacyjnych projektów oraz będzie okazja do poznania PPNT jako inwestora.

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś: Spotkanie informacyjne 6 marca 2024 – nabór do Funduszu Kapitałowego PPNT | Formularze PPNT

Fundusz kapitałowy PPNT funkcjonuje od 2011 roku wspierając pomysłodawców
i przedsiębiorców w realizacji ich celów biznesowych. Do tej pory kapitał o łącznej wartości ponad 8 mln zł otrzymało dziewiętnaście spółek we wczesnej fazie rozwoju.

Obecnie Fundusz kapitałowy PPNT poszukuje pomysłodawców, którzy planują opracowanie
i rozwój nowoczesnych produktów i usług w obszarze: chemii, biotechnologii oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych (termin aplikowania mija 15 marca br).

Zgłaszając się, masz szanse nie tylko pozyskać kapitał na rozwój biznesu, ale także pod okiem ekspertów z obszaru finansów, biznesu, prawa własności intelektualnej czy transferu technologii określić kluczowe założenia przedsięwzięcia.

Wyboru najciekawszych projektów dokonamy przy wsparciu naszych partnerów: Inventity Foundation, Fundacja Polska Innowacyjna, oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny, którzy pomogą nam w walidacji rynkowej, podczas której pomysłodawcy będą mieć możliwość skonfrontowania swojego projektu technologicznego z rzeczywistymi potrzebami rynku.

Więcej informacji o naborze: Fundusz Kapitałowy – Poznański Park Naukowo-Technologiczny (ppnt.poznan.pl)

Fundusz Kapitałowy Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM powstał w ramach projektu o nazwie „InQbacja i wsparcie kapitałowe dla biotechnologii, chemii, technologii informatycznych oraz komunikacyjnych”. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 3.1. Inicjowanie Działalności Innowacyjnej. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.

Skip to content