Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne webinarium „Dofinansowanie do szkoleń i kursów – oferta dla przedsiębiorców i ich pracowników z Wielkopolski Wschodniej”

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o możliwościach i warunkach uzyskania wsparcia dla przedsiębiorców i ich pracowników w ramach projektu pn. „Transformacja kapitału ludzkiego w Wielkopolsce Wschodniej”, FEW 2021-2027, Działanie 10.1 Rynek pracy, kształcenie i aktywne społeczeństwo wspierające transformację gospodarki.

Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem, przede wszystkim przedsiębiorców z Wielkopolski Wschodniej, tj.: m. Konin, powiaty: koniński, kolski, słupecki, turecki.

Wykładowcy:  

– specjalista ds. Funduszy Europejskich z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie

– przedstawiciel projektu „Transformacja kapitału ludzkiego w Wielkopolsce Wschodniej”

Webinarium odbędzie się w czwartek 11 kwietnia 2024r., w godzinach od 10:00 do 11:00 na platformie ZOOM.

Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem e-mail pife.konin@arrkonin.org.pl lub telefonicznie pod nr 63/240 85 35

Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają w odpowiedzi link do webinarium.

Udział w webinarium jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

PROGRAM- znajdziesz TUTAJ

Skip to content