Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne nt.: „Wsparcie przedsiębiorców i ich pracowników w Wielkopolsce Wschodniej”.

Spotkanie stacjonarne odbędzie się w dniu 08 maja 2024r. o godz. 10.00, w Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie, ul. Zakładowa 4 (III piętro) sala nr 319.

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości pozyskania wsparcia z Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027 Priorytet 10. Sprawiedliwa Transformacja Wielkopolski Wschodniej oraz Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności.

Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich dla Wielkopolski.

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem spotkania.

Wykładowcy: 

  • specjalista ds. Funduszy Europejskich z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie

Dla sprawnej organizacji prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu e-mail pife.konin@arrkonin.org.pl lub telefonicznie pod nr 63/240 85 35

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

PROGRAM- tutaj

Skip to content