Zrównoważony rozwój, to biznesowa droga w jedną stronę nie tylko dla gigantów, także dla małych i średnich firm. Dlatego już teraz powinny zadbać o to gdzie w swojej działalności zasady zrównoważonego biznesu mogą być zastosowane, bo będą to wymuszali już nie tylko partnerzy biznesowi, ale coraz częściej także świadomi klienci.

O tym jak koncepcja zrównoważonego rozwoju w coraz większym stopniu będzie wpływała na funkcjonowanie przedsiębiorstw oraz jak ją wdrożyć i wykorzystać w bieżącej działalności firmy dowiecie się z najbliższego szkolenia on-line pt:

Zrównoważone inwestycje i produkty w MŚP – obowiązki prawne, wymagania rynkowe, dotacje na rozwój

Zgłoś się już teraz !

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane z projektu Enterprise Europe Network

W programie:

•            Wprowadzenie do zrównoważonego rozwoju mikro, małej i średniej firmy

•            Obowiązki prawne i rynkowe związane ze zrównoważonym rozwojem mikro, małej i średniej firmy

•            Transformacja mikro, małej i średniej firmy w kierunku zrównoważonego rozwoju 

•          EKOPRODUKTY

•            ZRÓWNOWAŻONA INFRASTRUKTURA FIRMY

•            Dotacje na projekty i inwestycje związane ze zrównoważonym rozwojem dla mikro, małych i średnich firm.

Data szkolenia on-line:

07/11/2023, godz. 09:00-11:00

Miejsce:

Szkolenie on-line, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach ( platforma Zoom)

Zgłoszenie na szkolenie:

Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu proszę wysłać Formularz zgłoszeniowy na adres agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl   

UWAGA! Prosimy o czytelne  podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Dla osób, które się zgłoszą zostanie przygotowany zdalny dostęp do odbycia szkolenia, a wszystkie informacje zostaną wysłane na podany adres e-mail.

Termin zgłaszania się mija w dniu 03.11.2023 do godz. 12.00.

Spotkanie poprowadzą:

Jolanta Okońska-Kubica– ekspert z ośmioletnim doświadczeniem z zakresu zrównoważonego rozwoju, GOZ, gospodarki odpadowej, Współtwórca i wieloletni Prezes spółki koordynatora Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowego Klastra Kluczowego. Menadżer z wieloletnim doświadczeniem z obszaru planowania strategicznego i operacyjnego, projektowania modeli biznesowych i raportowania zgodnie z koncepcją z zrównoważonego rozwoju, ESG i GOZ w międzynarodowej firmie. Koordynator wielu projektów o charakterze zrównoważonym wdrażanych przez małe, średnie i duże firmy z branży chemicznej, recyklingowej, opakowaniowej i odzieżowej.

Przewodnicząca Komitetu ds. ESG Krajowej Izby Gospodarczej, Przewodnicząca Grupy Roboczej Ministerstwa Rozwoju i Technologii ds. KIS 7.Gospodarka o obiegu zamkniętym , Członek Grupy Roboczej ds. usprawnienia raportowania ESG wśród polskich przedsiębiorstw w Ministerstwie Finansów, Współzałożycielka Fundacji Ecoloop.

Agnieszka Brejdak– ekspert z zakresu gospodarki o obiegu zamkniętego i zrównoważonego rozwoju. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami i dużymi portfelami projektów w międzynarodowym środowisku z zakresu zrównoważonego rozwoju oraz surowców krytycznych. Od kilku lat zajmuje się działalnością na rzecz budowania świadomości i roli surowców krytycznych w kluczowych sektorach gospodarki europejskiej oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. W tym zakresie współpracuje z wieloma organizacjami i instytucjami min. z EnAct-SDGs skupiającymi profesjonalistów z przemysłu surowcowego. Jest także członkiem Grupy roboczej Krajowej Inteligentnej Specjalizacji 7 pn. Gospodarka o obiegu zamkniętym w Ministerstwie Rozwoju i Technologii.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt :

Agnieszka Dixa

📞+48 691-016-104

 📧 agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl

Skip to content