Przetwarzanie danych osobowych w obliczu epidemii koronawirusa.

Stan epidemii nie zwalnia nas z obowiązku przestrzegania przepisów. W tym trudnym dla Polski i świata okresie, musimy szczególnie zadbać o bezpieczeństwo naszych danych osobowych, danych naszych pracowników czy kontrahentów oraz naszych sieci przesyłowych. Musimy również być szczególnie wyczuleni na cyber-zagrożenia.

Mając świadomość, że możliwość wystąpienia cyber-przestępstw wzrosła, przygotowaliśmy dla Państwa we współpracy z firmą CompNet Sp. z o.o. ofertę, która pomoże Państwu szybko dostosować się do zaistniałych warunków oraz bezpiecznie przeorganizować swoją pracę i pracę Waszej firmy.

Zarówno Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie jaki i Firma CompNet Sp. z o.o. w Koninie, od kilkunastu lat dbają o to, aby prowadzone działalności gospodarcze były prowadzone efektywnie, skutecznie a przed wszystkim bezpiecznie.

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa ofertę szkolenia multimedialnego z ochrony danych osobowych, które jest obowiązkowym szkoleniem dla pracowników zgodnie z wymogami przepisów prawa.

W tym szczególnym okresie, takie szkolenia będzie dostępne dla Klientów ARR S.A. w Koninie i Klientów firmy CompNet Sp. z o.o. jedynie za 1 zł na okres 3 m-cy!

Szczegóły tu: OFERTA

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Dixa – Doradca klienta
Tel. kom: 691016 104
e-mail: agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl

Skip to content