Studia Podyplomowe Inspektor Ochrony Danych

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie studiów podyplomowych PWSZ Konin pojawił się nowy kierunek pn. Inspektor Ochrony Danych.

Jest to projekt edukacyjny organizowany przez PWSZ w Koninie oraz praktyków z zakresu ochrony danych osobowych z uznanych polskich kancelarii i firm doradczych, zajmujących się ochroną danych osobowych. Kwestie związane z RODO i danymi osobowymi to ważny i aktualny temat, dlatego cieszymy się, że możemy Państwu przedstawić tę ofertę.

Pełny program do pobrania na stronach: www.iod.konin.pl  oraz http://www.pwsz.konin.edu.pl/ubsp

DLA KOGO?

Studia przeznaczone dla osób, które zamierzają podjąć funkcję inspektora ochrony danych lub będą do niej powołane, a także pracowników firm, freelancerów, urzędników, radców prawnych, adwokatów świadczących usługi pomocy prawnej w zakresie przepisów o ochronie danych osobowych oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za ochronę danych osobowych w organizacji, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

DOFINANSOWANIE

Studia mogą zostać dofinansowane do 80% kosztów z programu realizowanego od marca 2020!

Zapraszamy osoby zatrudnione w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, do skorzystania ze szkoleń dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.W celu zapoznania się z projektem zapraszamy na stronę www.uslugirozwojowe.arrkonin.org.pl. Karta usługi już wkrótce pojawi się na stronie Bazy Usług Rozwojowych. (UWAGA: w chwili obecnej na stronie funduszy widnieje informacja, że środki się wyczerpały, jednak zanim wystartują studia rozpocznie się nowy program, z nową pulą środków, więc istnieje możliwość dofinansowania naszego kierunku).

TERMINY

Uruchomienie pierwszej edycji konińskich studiów Inspektor Ochrony Danych planowane jest na wiosnę 2020 r. (pierwszy zjazd w marcu). Warunkiem jest zebranie odpowiedniej liczby słuchaczy. W przypadku, w którym nie zostanie zebrana odpowiednia liczba słuchaczy osobom chętnym zostanie zaproponowany kolejny termin.

Szczegółowe informacje na temat studiów na stronie internetowej www.iod.konin.pl

Skip to content