Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne webinarium  „Rozliczanie projektów finansowanych z Funduszy Europejskich za pośrednictwem aplikacji SL2014”. Celem spotkania jest przedstawienie zasad pracy w aplikacji centralnego systemu teleinformatycznego SL2014, przy rozliczaniu projektów finansowanych z Funduszy Europejskich. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Webinarium odbędzie się w poniedziałek 7 grudnia 2020 r., w godzinach od 10:00 do 10:50 na platformie ZOOM.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem rozliczania projektów.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są na adres konin.fe@wielkopolskie.pl lub telefonicznie pod nr 601 346 807. Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają w odpowiedzi link do webinarium.

Prowadzący spotkanie: specjalista ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie
Zakładowa 4, 62-510 Konin
tel. 63 240 85 35, 63 249 31 02
e-mail: konin.fe@wielkopolskie.pl

Załącznik:

Skip to content