Zapraszamy lokalnych przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt.: „ Zatrudnienie cudzoziemców – praktyczne aspekty procesu zatrudnienia cudzoziemców w okresie pandemii wirusa COVID-19”.

Termin szkolenia: 27 maja 2021 r., godz.: 10:00-13:00.

Miejsce: Szkolenie on-line, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Zgłoszenie się na szkolenie i wzięcie w nim udziału:

Dla osób, które zgłoszą się na szkolenie, organizator, dzień przed szkoleniem, wyśle kompletną informację jak ono będzie wyglądało i gdzie należy się zalogować.

Zgłoszenie na szkolenie:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu proszę wysłać Form_zgłoszeniowy na agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl  

UWAGA! Prosimy o czytelne  podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Dla osób, które się zgłoszą zostanie przygotowany zdalny dostęp do odbycia szkolenia, a wszystkie informacje zostaną wysłane na podanego przez Państwa emaila.

Adresaci: Szkolenie skierowane do pracowników działów kadrowych i płacowych, księgowości, przedsiębiorców, właścicieli biur rachunkowych i ich pracowników oraz doradców podatkowych, a także do pracowników agencji pracy tymczasowej.

Szkolenie poprowadzi: Łukasz Żak z firmy „ŻAK LEGAL SUPPORT OFFICE”, prawnik – specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, delegowania pracowników, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie do dnia 25 maja 2021 r., do godz. 12.00 do biura Enterprise Europe Network, wypełnionego formularza zgłoszeniowego, na adres: agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl

Warunki techniczne:

Wydarzenie będzie realizowane on-line, przy użyciu komunikatora Zoom.

Warunki techniczne konieczne do dołączenia do szkolenia on –line:

  • podłączenie do sieci internetowej w dowolnej technologii – najlepiej jednak przez stałe łącze;
  • dostęp do Internetu o dobrej przepustowości – minimum 1M/s
  • jedna z dwóch nowoczesnych przeglądarek internetowych: Chrome lub Firefox;
  • posiadanie głośnika lub słuchawek.

Ośrodek Enterprise Europe Network nie bierze odpowiedzialności za jakość techniczną połączenia i transmisji z wydarzenia, które zależą m.in. od narzędzi dostarczanych przez podmioty trzecie (komunikatory, sieć internetowa odbiorcy) i od ich aktualnego obciążenia, co jest niezależne od Enterprise Europe Network

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Pliki do pobrania:

Zapraszamy do uczestnictwa!

Osoba do kontaktu:

Kontakt:
E-mail: agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl,
Tel. kom. +48 691 016 104

Skip to content