Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne webinarium, w czasie którego przedstawione zostaną możliwości pozyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej na rozwój przedsiębiorstw. Omówiona zostanie dokumentacja konkursowa oraz kryteria wyboru projektów. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Webinarium odbędzie się w poniedziałek 14 września 2020r., w godzinach od 10:00 do 12:30 na platformie Microsoft Teams.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności przedstawicieli firm planujących rozwój działalności.

Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu e-mail konin.fe@wielkopolskie.pl lub telefonicznie pod nr 63/240 85 35. Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają w odpowiedzi link do webinarium.

Wykładowcy:

przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego oraz specjalista ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizator:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie
Zakładowa 4, 62-510 Konin
tel. 63 240 85 35, 63 249 31 02
e-mail: konin.fe@wielkopolskie.pl

Program webinarium

Skip to content