Jesteś pracodawcą? – potrzebujesz automatyzacji, żeby tańszym kosztem wykonywać powtarzalne czynności marketingowe. Dzisiaj, gdy mamy rynek pracownika, to wiedza, która potrafi zrobić różnicę.
Masz jednoosobową działalność? –
potrzebujesz automatyzacji, żeby Twój marketing mógł pracować na Ciebie, podczas gdy Ty skupiasz się na wykonywaniu swoich produktów bądź usług.
Jesteś pracownikiem? –
umiejętności automatyzacji to „game changer” podczas wszelakich procesów rekrutacji

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie w ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network zaprasza na bezpłatny webinar  pt.  „Automatyzacja w marketingu — leżę, pachnę i zarabiam”, które odbędzie się w dniu 9 marca.

W trakcie 2-godzinnego webinar’u,  postaramy się odpowiedzieć m.in. na poniższe zagadnienia:


a) Wstęp do automatyzacji
– Dlaczego automatyzacja

b) Automatyzacja online
– Jak pisać treści
– Strona internetowa
– Analityka
– Social media i kampanie

c) Inne rozwiązania
– W pracy
– Efekty

Data szkolenia on-line:

09/03/2022, godz. 10:00-12:00

Miejsce:

Szkolenie on-line, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Zgłoszenie na szkolenie:

Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu proszę wysłać Formularz_zgłoszeniowy na adres agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl  

UWAGA! Prosimy o czytelne  podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Dla osób, które się zgłoszą zostanie przygotowany zdalny dostęp do odbycia szkolenia, a wszystkie informacje zostaną wysłane na podanego przez Państwa emaila.

Termin zgłaszania się mija w dniu 07.03.2022 o godz. 12.00.

Jeśli będą Państwo mieli dodatkowe pytania bądź problemy, z którymi  aktualnie boryka się Wasza firma, możecie skorzystać z  bezpłatnego – indywidualnego doradztwa dla firm.

Proponujemy Państwu skorzystanie z bezpłatnego doradztwa on-line z naszym ekspertem.

Doradztwo indywidualne on-line będzie dostępne dla firm w dniu 16 marca– terminy i godziny uzgadniane będą indywidualnie z firmą.

Aby zapisać się na doradztwo wystarczy w formularzu zgłoszeniowym na szkolenie –  wstawić znak „X” w odpowiednim miejscu.

Warunkiem udziału w doradztwie, jest uczestnictwo w szkoleniu.

Udział w doradztwie jest nieobowiązkowy. Można brać udział tylko w szkoleniu.

Ekspert prowadzący szkolenie:

Mateusz Biernacki – współwłaściciel, dyrektor ds. zarządzania i marketingu w firmie RekinySukcesu.pl zajmującej się marketingiem kreatywnym. Specjalista w zakresie mechanizmów reklamowych (m.in. Google Adwords), narzędzi mierzenia efektywności marketingu online (w tym Google Analytics), a także tworzenia nowych kanałów dotarcia do Klienta. Prowadził liczne szkolenia z zakresu marketingu internetowego m.in. dla mBanku oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest twórcą filmów na Youtubie z cyklu #PoradnikMarketingowy.

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych!.

Skip to content