Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie w ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.  „Zmiany podatkowe w 2022 roku w transakcjach wewnątrzwspólnotowych ( Polski Ład)”, które odbędzie się w dniu 21 marca.

Celem szkolenia jest wsparcie uczestników w prawidłowym stosowaniu przepisów po zmianach podatkowych wprowadzonych Polskim Ładem, które weszły w życie od 1 stycznia 2022 r.

Szkolenie obejmuje najnowsze nowelizacje Polskiego Ładu, tj. ustawy z 27 stycznia 2022 r. oraz z dnia 9 lutego 2022 r. dotyczące zasad obliczania zaliczek na PIT od wynagrodzeń oraz zasad obliczania składki zdrowotnej za luty i następne miesiące 2022 r. Na szkolenie przedstawione będą dostępne wyjaśnienia Ministerstwa Finansów w sprawie praktycznych problemów interpretacyjnych nowych przepisów.

Szkolenie dedykowane jest głównym księgowym, dyrektorom finansowym, kierownikom i specjalistom działów finansowo-księgowych, komórkom zajmującym się rozliczeniami podatkowymi oraz pozostałym pracownikom pionu księgowości.

Zapoznaj się z AGENDĄ

Data szkolenia on-line:

21/03/2022, godz. 09:00-14:00

Miejsce:

Szkolenie on-line, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Zgłoszenie się na szkolenie i wzięcie w nim udziału:

Dla osób, które się zgłoszą na szkolenie, organizator, dzień przed szkoleniem, wyśle kompletną informację jak ono będzie wyglądało i gdzie należy się zalogować.

Zgłoszenie na szkolenie:

Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu proszę wysłać Formularz_zgłoszeniowy na adres agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl  

UWAGA! Prosimy o czytelne  podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Dla osób, które się zgłoszą zostanie przygotowany zdalny dostęp do odbycia szkolenia, a wszystkie informacje zostaną wysłane na podanego przez Państwa emaila.

Termin zgłaszania się mija w dniu 18.03.2022 o godz. 12.00.

Ekspert prowadzący szkolenie:

Hubert Grzyb – adwokat, doradca podatkowy, partner w spółce adwokackiej oraz spółce doradztwa podatkowego.  Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie zdobywał pracując w Kancelarii Adwokackiej specjalizującej się w obsłudze prawno – podatkowej podmiotów gospodarczych działających w branży przemysłowej, produkcyjnej, budowlanej, ubezpieczeniowej, farmaceutycznej, ubezpieczeniowej oraz gospodarki odpadami. Brał udział w złożonych transakcjach gospodarczych, w szczególności takich jak:  przejęcia i podziały spółek kapitałowych oraz audyty podatkowe. Posiada bogate doświadczenie szkoleniowe w zakresie podatku od towarów i usług,  w szczególności w zakresie transakcji zagranicznych oraz prawidłowego dokumentowania transakcji opodatkowanych VAT, jak również w zakresie podatku dochodowego. Prowadził szkolenia zarówno dla podmiotów prywatnych, jak i dla pracowników organów podatkowych oraz organów kontroli skarbowej.  Autor licznych publikacji w dziedzinie prawa podatkowego. Specjalizuje się w problematyce prawa podatkowego materialnego, w szczególności podatku od towarów i usług oraz podatków bezpośrednich, jak i w problematyce podatkowego prawa procesowego, w tym w zakresie postępowań i kontroli podatkowych oraz postępowań sądowo – administracyjnych.

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych!.

Skip to content