Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie oraz firma RekinySukcesu.pl, zapraszają na szkolenie on-line pt. „Narzędzia pracy zdalnej, nie tylko na czasy zarazy”.

Pandemia koronawirusa zmusiła nas do innych niż dotychczas zachowań i niekiedy do innego systemu pracy. Przez najbliższy czas będziemy zmuszeni pracować zdalnie.

Praca zdalna do niedawna była dla większości zatrudnionych mniej lub bardziej prawdopodobną opcją. Teraz, ze względu na zagrożenie koronawirusem i zalecaną izolację, coraz częściej staje się codziennością. Jak pracować zdalnie, z domu, żeby i dobrze wykonywać służbowe obowiązki i nie zwariować ? Dlatego też przygotowaliśmy szkolenie online dotyczące narzędzi pracy zdalnej. Ich znajomość przyda się nie tylko teraz, ale również w czasach po „zarazie”. Oby nastały jak najszybciej!

Z naszego szkolenia dowiesz się m.in.:

– jak sprawnie odbywać spotkania online,

– jak podpisywać umowy online,

– jak odpowiadać z domu na maila firmowego,

– jak pracować na uwspólnionych dokumentach programów Excel i Word,

– jak zdalnie zarządzać innym komputerem,

– jak sprawnie komunikować się online w firmie,

– jak wysłać paczkę bądź list bez wychodzenia z domu.

Data szkolenia on-line:

07.04 (wtorek) w godzinach 12.00 – 13.30

Miejsce:

Szkolenie on-line, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Zgłoszenie się na szkolenie i wzięcie w nim udziału:

Dla osób, które się zgłoszą na szkolenie, organizator, dzień przed szkoleniem, wyśle kompletną informację jak ono będzie wyglądało i gdzie należy się zalogować przy użyciu wybranego narzędzia informatycznego.

Zgłoszenie na szkolenie:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu proszę wysłać Form_zgłoszeniowy na agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl  

Dla osób, które się zgłoszą zostanie przygotowany zdalny dostęp do odbycia szkolenia, a wszystkie informacje zostaną wysłane na podanego przez Państwa emaila.

Termin zgłaszania się mija w dniu 6.04 (poniedziałek) o godz. 15.00.

Ekspert prowadzący szkolenie:

Mateusz Biernacki – współwłaściciel, dyrektor ds. zarządzania i marketingu w firmie RekinySukcesu.pl zajmującej się marketingiem kreatywnym. Specjalista w zakresie mechanizmów reklamowych (m.in. Google Adwords), narzędzi mierzenia efektywności marketingu online (w tym Google Analytics), a także tworzenia nowych kanałów dotarcia do Klienta. Prowadził liczne szkolenia z zakresu marketingu internetowego m.in. dla mBanku oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest twórcą filmów na Youtubie z cyklu #PoradnikMarketingowy.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Skip to content