Chcesz tworzyć efektywne przekazy reklamowe na Facebooku i innych portalach społecznościowych?

Szukasz skutecznych narzędzi pozyskiwania Klientów w Internecie?

Chcesz poznać techniki i narzędzia marketingu internetowego oraz nauczyć się ich stosować?

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie w ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.  „E-marketing – skuteczna ekspansja zagraniczna”,czyli

„ Jak skutecznie zareklamować swoją firmę w Internecie i na FB”

które odbędzie się w dniu 27 czerwca 2019 r. w siedzibie ARR w Koninie, III piętro , sala 318

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z praktycznymi aspektami marketingu internetowego. Szkolenie pokaże jak zdefiniować grupę odbiorców, jakich narzędzi marketingowych użyć, aby efektywnie prowadzić promocję firmy on-line, dotrzeć do klientów za granicą i zwiększać sprzedaż w Internecie!

Dla kogo?

Szkolenie przygotowane jest dla osób działających aktywnie w Internecie, jak i tych, którzy dopiero zaczynają wykorzystywać Internet, jako medium promocji.

Obowiązuje limit 1 osoby z firmy.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów szkolenia obowiązkowe jest posiadanie własnego sprzętu komputerowego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Szkolenie poprowadzi Artur Jabłoński, konsultant ds. e-marketingu i szkoleniowiec. Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu efektywnych kampanii reklamowych w Internecie. Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje kampanie dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury czy urzędy. Pracował m.in. dla: Otomoto, Otodom, Allegro, SKANSKA, NEUCA, Województwo Pomorskie, Województwo Kujawsko-Pomorskie czy Polskiego Radia PiK. Na sali szkoleniowej spędził już blisko 2000 godzin, edukując przedsiębiorców i marketerów w zakresie content marketingu i reklamy w mediach społecznościowych. Jest autorem bloga o marketingu: www.ArturJablonski.com. Wykłada na studiach podyplomowych Wyższych Szkół Bankowych w Toruniu, Bydgoszczy, Poznaniu i Gdańsku, WSAiB w Gdyni oraz Politechniki Białostockiej.

Zapisy:

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłania go na adres Agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl  do dnia 24 czerwca 2019 r.:

UWAGA! Zmiana miejsca szkolenia!

Budynek WORD, I piętro sala 128, ul. Zakładowa 4b, 62-510 Konin

Pobierz:

FORMULARZ-ZGŁOSZENIOWY-2 (1)

PROGRAM SZKOLENIA

Skip to content