Szkolenie: Sprzedaż zagraniczna. Praktyczne sposoby pozyskania pieniędzy z rynków eksportowych dla tych, którzy chcą zacząć i dla tych, którzy już eksportują.

Termin: 10 marca 2020

Zapraszamy  na bezpłatne szkolenie pt.

„Sprzedaż zagraniczna. Praktyczne sposoby pozyskania pieniędzy z rynków eksportowych dla tych, którzy chcą zacząć i dla tych, którzy już eksportują.”

Zorganizowane przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

które odbędzie się w dniu 10 marca 2020 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego S.A przy ul. Zakładowej 4 w Koninie

CEL SZKOLENIA?

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zagadnieniami sprzedaży zagranicznej, niezbędnych narzędzi oraz aspektów finansowych budowania eksportu.

KIEDY I GDZIE?

Szkolenie odbędzie się w dniu 10 marca 2020 r. w siedzibie ARR S.A. , ul. Zakładowa 4.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Program szkolenia POBIERZ

PROWADZĄCY:
Szkolenie poprowadzi Łukasz Barbacki. Od ponad 23 lat czynnie związany ze sprzedażą zarówno na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych.
Konsekwentna ścieżka kariery w sprzedaży od stanowiska Przedstawiciela Handlowego, Regionalnego Kierownika Sprzedaży, Key Account Managera do Dyrektora Sprzedaży oraz Dyrektora Eksportu. Związany z firmami międzynarodowymi ( Philips Polska , Hunter Douglas ) oraz rdzennie polskimi (Beliso, Paese i inne). Twórca strategii sprzedażowych dla zespołów handlowych oraz osoba na co dzień samodzielnie prowadząca skuteczną sprzedaż.

ZAPISY:

Uczestnikami szkolenia mogą być przedsiębiorcy, którzy:

  • mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego;
  • działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia;
  • Liczba miejsc jest ograniczona! Obowiązuje limit 1 osoby z firmy.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie elektronicznego formularza do dnia 7 marca 2020r. i przesłania go na adres agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  POBIERZ

Skip to content