Serdecznie zapraszamy na spotkanie biznesowe pt. „POROZMAWIAJMY O ZAGRANICZNYM BIZNESIE” w ramach cyklu konferencji biznesowych „Doing Business” w stolicach subregionów.

Na spotkanie zaprasza Zarząd Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju Sp. z o.o., Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie oraz Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A.

Przedmiotowe spotkanie to rozszerzona formuła konferencji organizowanych w Poznaniu cieszących się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. Z jednej strony zebrane zostaną najważniejsze informacje
z wcześniejszych wydarzeń, również te dotyczące różnic kulturowych, które często warunkują udany biznes,
z drugiej strony celem jest pokazanie szerokiego spektrum możliwości jakie dają oferty poszczególnych spółek samorządowych. Będzie więc mowa o niskooprocentowanych pożyczkachw tym „jeremie2”środkach unijnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczejporęczeniach i gwarancjach.

Zostanie stworzona specjalna strefa B2B do indywidualnych rozmów.

Ważnym punktem programu będzie wykład na temat skutecznego wejścia na rynki zagraniczne wygłoszony przez gościa specjalnego. Potencjał inwestycyjny i eksportowy na Bliskim Wschodzie oraz Afryce przybliży  Pan Antoni Mielniczuk, Prezes Europejskiego Stowarzyszenia Rozwoju Współpracy Gospodarczej. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali również przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Miejsce: sala bankietowa „Pod Platanem” przy ul. Przemysłowej 118A w Koninie.

Data: 10.10.2019

Zgłoszenia:  Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia na konferencję z dopiskiem „Konin” w terminie do dnia 8 października na adres: promocja@wfr.org.pl , 61 671 72 13.

Konin_agenda spotkania

Zaproszenie

Skip to content