Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne webinarium „Zwrotne wsparcie finansowe na rozwój firmy”. Celem spotkania jest przedstawienie możliwości pozyskania zwrotnych Funduszy Europejskiej na rozwój firmy. Omówiona zostanie dokumentacja oraz zasady ubiegania się o pożyczki. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Webinarium odbędzie się w czwartek 3 grudnia 2020 r., w godzinach od 10:00 do 10:50 na platformie ZOOM.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności przedstawicieli firm planujących rozwój działalności gospodarczej.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są na adres konin.fe@wielkopolskie.pl lub telefonicznie pod nr 601 260 066. Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają w odpowiedzi link do webinarium.

Prowadzący spotkanie: specjalista ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie
Zakładowa 4, 62-510 Konin
tel. 63 240 85 35, 63 249 31 02
e-mail: konin.fe@wielkopolskie.pl

Załącznik:

Skip to content