Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie pragnie serdecznie zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt.: „PODATEK VAT  NOWELIZACJA VAT 2019 – kierunki zmian i bieżące problemy podatkowe

Termin szkolenia: 3 kwietnia 2019 r., godz.: 09:00-15:00.

Podatek VAT jest najtrudniejszą sferą rozliczeń podatkowych w działalności gospodarczej. Rok 2018 był jednym  z trudniejszych dla polskiego przedsiębiorcy. Zmiany, które zostały wprowadzone były bardzo uciążliwe prawnie i finansowo dla każdego podatnika VAT. Czas podsumować najważniejsze z nich oraz zapoznać się z nowościami, które szykuje dla nas resort MF.

Rok 2019 to kolejna walka z wyłudzeniami VAT na skale europejska. Wyłudzenia podatku VAT na skalę całej Unii Europejskiej mobilizują nie tylko krajowe organy ścigania ale również szeregi Komisji Europejskiej do kolejnych zmian, w których podatnik znajdzie kolejne obostrzenia przepisów i nowe obowiązki ewidencyjno dowodowe celem wykazania rzetelności i realności przeprowadzanych operacji gospodarczych. W interesie każdego podatnika VAT jest niezwłoczne zapoznanie się z tymi zmianami i metodami rozwiązań problematycznych kwestii, które wyniknęły po nowelizacji VAT oraz tymi, które zaczną obowiązywać od roku 2019.

Adresaci: Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do osób odpowiedzialnych za rozliczanie podatków w przedsiębiorstwie, księgowych, dyrektorów finansowych i każdego, kto musi i chce zrozumieć zmiany jakie zachodzą w polskim prawie podatkowym na gruncie podatku VAT w roku  2018 r. oraz nowych kontrowersyjnych zmian na 2019 r.

Szkolenie poprowadzi:

Luiza Pieprzyk– Specjalista w zakresie podatku od towarów i usług VAT w Polsce i UE. Wieloletni pracownik organów podatkowych (15 lat), specjalista w zakresie podatku od towarów i usług pracujący jako specjalista ds. kontroli handlu wewnątrzwspólnotowego w organach podatkowych, zajmujący się orzecznictwem w zakresie podatku VAT w Polsce i w krajach Unii Europejskiej, realizujący zadania administracji w zakresie kontroli i weryfikacji transakcji wewnątrzwspólnotowych, doświadczony audytor, trener pracowników organów kontroli oraz księgowych, doradców podatkowych i biegłych rewidentów i prawników.

WSPÓŁAUTOR KSIĄŻKI: „Kontrola skarbowa. Super, cieszę się! poradnik nie tylko dla kontrolowanego”

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie do dnia 1 kwietnia 2019 r., do godz. 12.00 do biura Enterprise Europe Network, wypełnionego formularza zgłoszeniowego, na adres: agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Pliki do pobrania:

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Agnieszka Dixa tel +48 691 016 104

Skip to content