Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie pragnie serdecznie zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt.: „Zatrudnianie cudzoziemców dla praktyków -nowe przepisy od 1 stycznia 2019 roku r”

Termin szkolenia: 7 marca 2019 r., godz.: 10:00-16:00.

Miejsce: Siedziba ARR S.A. – budynek Urzędu Pracy , ul. Zakładowa 4, 62-510 Konin, Sala 328 (III piętro)

Podczas proponowanego szkolenia  przedstawione zostaną regulacje prawne związane z zatrudnianiem cudzoziemców przez polskich przedsiębiorców, aspekty podatkowe i ubezpieczeniowe, a także regulacje i procedury związane z delegowaniem cudzoziemców do realizacji kontraktów międzynarodowych.

Adresaci: Szkolenie skierowane do pracowników działów kadrowych i płacowych, księgowości, przedsiębiorców, właścicieli biur rachunkowych i ich pracowników oraz doradców podatkowych, a także do pracowników agencji pracy tymczasowej.

Szkolenie poprowadzi: Łukasz Żak z firmy „ŻAK LEGAL SUPPORT OFFICE”, prawnik – specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, delegowania pracowników, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie do dnia 5 marca 2019 r., do godz. 12.00 do biura Enterprise Europe Network, wypełnionego formularza zgłoszeniowego, na adres: agnieszka.dixa@arrkonin.org.pl

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Pliki do pobrania:

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Agnieszka Dixa tel 691 016 104

Skip to content