Informujemy, że wydłużamy termin naboru formularzy zgłoszeniowych na udział w targach Hannover Messe i dofinansowanie do e-stoiska!

HANNOVER MESSE DIGITAL EDITION to jedne z największych targów przemysłowych organizowanych na świecie koncentrujące się na obszarach kluczowych dla produkcji przemysłowej, przede wszystkim na technologiach oraz innowacjach sprzyjających poprawie efektywności gospodarczej.

W ubiegłorocznej edycji przedsiębiorstwa z całego świata przedstawiały swoje najnowsze rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej i informatyki oraz energetyki, jak również nowe technologie ekologiczne, techniki napędów, sposoby dostaw dla przemysłu, technologie i usługi produkcyjne oraz osiągnięcia badawczo-rozwojowe.

W bieżącym roku w związku z obecną sytuacją związaną z Covid-19, Organizator – Deutsche Messe AG wraz z wystawcami, zdecydował zorganizować targi w formacie czysto cyfrowym.

HANNOVER MESSE DIGITAL EDITION odbędą się w dniach od 12 do 16 kwietnia 2021 r. w formie cyfrowego wydarzenia pionierskiego.

W związku z ww. wydarzeniem Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie w ramach realizowanego projektu WRPO 1.4.2 pn. „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii” ogłasza nabór zgłoszeń dla przedsiębiorców na zaprezentowanie swojego e-stoiska wystawienniczego reprezentującego markę: Wielkopolska Dolina Energii.

Celem wsparcia w ramach projektu jest promocja potencjału firm z subregionu konińskiego oraz promocja potencjału gospodarczego regionu Wielkopolski Wschodniej.

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw MŚP (zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.) posiadających siedzibę na terenie Wielkopolski Wschodniej.

Aby wziąć udział w naborze należy wypełnić:

i przesłać je na adres e-mail: wde@arrkonin.org.pl.  

Nabór prowadzony jest od dnia 01.03.2021 roku do dnia 19.03.2021 roku.

Zgłoszenia złożone po terminie nie będą przyjmowane.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 63/245-30-95 wew. 47 lub 48

UWAGA!!!

LISTA PRZEDSIĘBIORCÓW Z SEKTORA MŚP ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W E-TARGACH HANNOVER MESSE DIGITAL EDITION

Do udziału w e-targach HANNOVER MESSE DIGITAL EDITION zakwalifikowali się następujący przedsiębiorcy, reprezentujący subregion koniński i markę Wielkopolska Dolina Energii:

•             Logit Tomasz J. Kowalewski i Wspólnicy Sp. Jawna, Konin

•             Cloon Sp. z o.o., Konin

•             Chemat Sp. z o.o., Konin

•             Host Sp. z o.o., Konin

•             Derrien Wood Packaging Sp. z o.o., Obrzębin

•             ProBiotics Polska Magdalena Górska, Brudzew

Udział w powyższym wydarzeniu targowym będzie finansowany przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie w ramach projektu  pn. „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii”, współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020,  Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

Skip to content